Klasy 0-III , w roku szkolnym 2012/2013

Sukcesy naszych uczniów » Klasy 0-III , w roku szkolnym 2012/2013

Sukcesy  uczniów klas O - III  Szkoły Podstawowej.

Oddział przedszkolny   5 –latki    (opiekun Mariola Ptak)

Nikola Bartnik

·        II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym
                               „Uroki zimy”

Gabriela Stygun

·        wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym
                                „Uroki zimy”

Oddział przedszkolny   6 –latki     (opiekun Beata Gorczycka)

Sandra Kurowska

·        laureatka w Gminnym Konkursie na Projekt Pisanki

Klasa I   (opiekun Ewa Krakiewicz)

Katarzyna Wiszniewska  

·        I miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym -
kategoria - test ze znajomości książek

Nikoletta Szulc

·        laureatka w Gminnym Konkursie na Projekt Pisanki

·        I miejsce w Gminnym Konkursie czytelniczym kategoria - praca plastyczna

·         II miejsce drużynowo w Gminnym Konkursie                               Ekologicznym  „Jestem cząstką przyrody – nie robię jej szkody”

Klasa II   (opiekun Katarzyna Adamiec)

Wiktoria Niedziela   

·        laureatka w I Powiatowym Konkursie Plastycznym  „Narysuj mi przyjaźń

Martyna Fornal

·        laureatka w I Powiatowym Konkursie Plastycznym
„Narysuj mi przyjaźń”

·         laureatka w Gminnym Konkursie na Projekt Pisanki

 

Kacper Krzywanowski  

·        III miejsce w  Międzyszkolnym Konkursie                                           Recytatorskim „Przyroda w poezji”

·        II miejsce w VIII Gminnym Konkursie Czytelniczym –  kategoria konkurs recytatorski

Nikola Rymczuk   

·        laureatka w II Powiatowym Konkursie Plastycznym  „Narysuj mi przyjaźń

Karolina Jabłońska  

·        laureatka w II Powiatowym Konkursie Plastycznym
 „Narysuj mi przyjaźń

Zuzanna Stempkowska

·        II miejsce drużynowo w Gminnym Konkursie
Ekologicznym „Jestem cząstką przyrody – nie robię jej szkody”

 

Filip Tomaszewski

·        II miejsce w X Gminnym Konkursie Ortograficznym

Amelia Chojnacka  

·        II miejsce w VIII Gminnym Konkursie Czytelniczym –
kategoria - konkurs plastyczny

 

 Błażej Brudnowski  

·        laureat I stopnia ogólnopolskiej 19 edycji ogólnopolskiej
Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES-MATEMATYKA.PLUS

Magdalena Wituch  

·        laureatka IV stopnia ogólnopolskiej 19 edycji  Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES-MATEMATYKA.PLUS 

 

 

Klasa III   (opiekun Krystyna Drob)

Karolina Auguściuk

·        I miejsce w X Gminnym Konkursie Ortograficznym

·        laureatka I stopnia z wyróżnieniem ogólnopolskiej 19 edycji Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES- MATEMATYKA.PLUS

Julia Chudoba

·        laureatka  III stopnia ogólnopolskiej 19 edycji Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES- MATEMATYKA.PLUS

Artur Dmuch

·        laureat I stopnia z wyróżnieniem 18 edycji ogólnopolskiej  Olimpiady Wiedzy OXFORD-MATEMATYKA.PLUS

·        laureat I stopnia z wyróżnieniem 19 edycji ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES- MATEMATYKA.PLUS

Karol Klimczuk

·        laureat I stopnia  19 edycji ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES- MATEMATYKA.PLUS

Paulina Michałowska

·        laureatka I stopnia z wyróżnieniem 19 edycji ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES- MATEMATYKA.PLUS

·        II miejsce drużynowo w Gminnym Konkursie
Ekologicznym „Jestem cząstką przyrody – nie robię jej szkody”

Kamila Nowak

·        laureatka I stopnia z wyróżnieniem ogólnopolskiej 19 edycji Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES- MATEMATYKA.PLUS

Dominika Przybysz

·        II miejsce w  Międzyszkolnym Konkursie                                           Recytatorskim „Przyroda w poezji”

 

 

Konrad Soboń

·        laureat V stopnia 18 edycji ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy OXFORD-MATEMATYKA.PLUS

·        laureat I stopnia z wyróżnieniem ogólnopolskiej 19 edycji Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES-MATEMATYKA.PLUS

·        II miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym -
      kategoria – test ze znajomości książek

 

Adam Strelczuk

·        laureat IV 19 edycji ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES-MATEMATYKA.PLUS

 

Paulina Szłapak

·        laureatka I stopnia z wyróżnieniem 19 edycji ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES-MATEMATYKA.PLUS

 

Cyprian Wójciszyn

·        laureat II stopnia 19 edycji ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES-MATEMATYKA.PLUS

 

Kornelia Zelent

·        laureatka II stopnia 19 edycji ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES-MATEMATYKA.PLUS

·        II miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym -
  konkurs plastyczny