Klasy 0-III w roku szkolnym 2016/2017

Sukcesy naszych uczniów » Klasy 0-III w roku szkolnym 2016/2017

Klasa 0 wychowawczyni Ewa Derkacz - Kowalczuk

Weronika Lachowska

- wyróżnienie w V Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Dziecięce nutki" w Wojsławicach

Weronika Wilczyńska

- wyróżnienie w V Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Dziecięce nutki" w Wojsławicach

 

Klasa I wychowawczyni Beata Gorczycka

Paulina Koperska

- III miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym dla klas I-III "Co w trawie piszczy"

Katarzyna Kubacka

- I miejsce w XII Gminnym Konkursie Czytelniczym "Lubię czytać" - konkurs plastyczny

Julia Kudelska

- I miejsce w XII Gminnym Konkursie Czytelniczym "Lubię czytać" - test ze znajomości książek

- II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży " Marzę by latać"

Robert Kasprzak

- I miejsce w XII Gminnym Konkursie Czytelniczym "Lubię czytać" - konkurs recytatorski

 

Klasa II a wychowawczyni Ewa Krakiewicz

Gabriel Biały

- II miejsce w XII Gminnym Konkursie Czytelniczym "Lubię czytać" - test ze znajomości książek

Paulina Głaz

- I miejsce w XII Gminnym Konkursie Czytelniczym "Lubię czytać" - konkurs plastyczny

Szymon Kosiński

- III miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym dla klas I-III "Co w trawie piszczy",

- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Paweł Kowalski

- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Maksymilian Mielniczuk

- I miejsce w XIV Gminnym Konkursie Ortograficznym

Nina Piszczek

- I miejsce w XII Gminnym Konkursie Czytelniczym "Lubię czytać" - konkurs recytatorski

Aleksandra Szczerbacz

- I miejsce w XIII Gminnym Konkursie im. Pauliny Hołyszowej - konkurs plastyczny

- wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Zimowy przyjaciel zwierząt".

 

klasa II b wychowawczyni Dorota Gruszka

Rozalia Bielak

- II miejsce w XII Gminnym Konkursie Czytelniczym "Lubię czytać" - konkurs plastyczny

Filip Dubaj

- wyróżnienie w XIII Gminnym Konkursie im. Pauliny Hołyszowej - konkurs plastyczny

Szymon Mazurek

- III miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym dla klas I-III "Co w trawie piszczy",

Oliwia Muzyka

- laureat Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek"

- I miejsce w XIV Gminnym Konkursie Ortograficznym

Martyna Wawryniuk

- wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Olastycznym "Hej kolęda, kolęda"

 

Klasa III a wychowawczyni Krystyna Drob

Agnieszka Gradzińska

- wyróżnienie w XIII Gminnym Konkursie im. Pauliny Hołyszowej - konkurs plastyczny

Piotr Koperski

- wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moja wymarzona zakładka do książki"

Bartosz Kowalczuk

- laureat IV stopnia 27. edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

Julia Łubkowska

- III miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Przyroda w poezji"

Maciej Mackiewicz

- III miejsce w XII Gminnym Konkursie Czytelniczym "Lubię czytać" - test ze znajomości książek

- laureat I stopnia 26. edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- laureat I stopnia z wyróżnieniem 27. edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moja wymarzona zakładka do książki"

Alicja Michałowska

- laureat IV stopnia 27. edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

Mikołaj Michałowski

- laureat IV stopnia 27. edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- II miejsce w XIV Gminnym Konkursie Ortograficznym

Natalia Mróz

- III miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym dla klas I-III "Co w trawie piszczy",

- laureat IV stopnia 26. edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- laureat II stopnia 27. edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

Joanna Perkman

- laureat II stopnia 26. edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- laureat I stopnia 27. edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

 

Klasa III b wychowawczyni Marta Biernacka - Kozieł

Nikola Bartnik

- laureat V stopnia 26.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- laureat II stopnia 27.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

Julia Bojar

- wyróżnienie w XIII Gminnym Konkursie im. Pauliny Hołyszowej - konkurs plastyczny

Wojciech Chudoba

- laureat V stopnia 26.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- laureat IV stopnia 27.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

Grzegorz Dymek

- laureat I stopnia 26.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- laureat II stopnia 27.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- III miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym dla klas I-III "Co w trawie piszczy"

Jakub Kazak

- laureat III stopnia 26.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- laureat I z wyróżnieniem stopnia 27.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Kacper Kmuk

- laureat IV stopnia 26.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- laureat I stopnia 27.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

Dominika Linde

- I miejsce w XIV Gminnym Konkursie Ortograficznym

Michał Pańczyszyn

- laureat II stopnia 27.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

Marcel Sierkowski

- I miejsce w VII Międzyszkolnego Konkursie Recytatorskim "Przyroda w poezji"

Gabriela Strygun

- laureat XIX Powiatowym Konkursie Plastycznym "Kolorowa pasieka"

Agnieszka Wilczyńska

- III miejsce w XII Gminnym Konkursie Czytelniczym "Lubię czytać"- konkurs recytatorski

- III miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki Angielskiej

 

Klasa III c wychowawczyni Katarzyna Adamiec

Karol Bodio

- laureat I stopnia 26.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- laureat I stopnia 27.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

Jakub Czarnecki

- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

- laureat I stopnia z wyróżnieniem 26.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- laureat I stopnia z wyróżnieniem 27.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

Klaudia Czyż

- II miejsce w XII Gminnym Konkursie Czytelniczym "Lubię czytać"- konkurs recytatorski

Adam Dzialeski

- laureat IV stopnia 27.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

Mikołaj Fik

- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

- laureat I stopnia z wyróżnieniem 26.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- laureat I stopnia z wyróżnieniem 27.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- II miejsce w XII Gminnym Konkursie Czytelniczym "Lubię czytać"- test ze znajomości książek

Lena Kursa

- II miejsce w XIV Gminnym Konkursie Ortograficznym

Emilia Mazurek

- laureatka I stopnia z wyróżnieniem 26.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- laureatka I stopnia 27.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

Natalia Mazurek

- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

- laureatka I stopnia z wyróżnieniem 26.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- laureatka I stopnia 27.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bezpiecznie na wsi to podstawa - środki chemiczne to nie zabawa"

Natalia Mroczek

- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

- laureatka I stopnia 26.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- laureatka I stopnia z wyróżnieniem 27.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

Natalia Różewicz

- laureatka III stopnia 26.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- laureatka II stopnia 27.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moja wymarzona zakładka do książki"

- II miejsce w XII Gminnym Konkursie Czytelniczym "Lubię czytać"- konkurs plastyczny

Maja Sobczyńska

- laureat I stopnia z wyróżnieniem 26.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- laureat I stopnia z wyróżnieniem 27.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

Karol Strycharz

- III miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym dla klas I-III "Co w trawie piszczy"

Zuzanna Szlendak

- laureat III stopnia 26.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- laureat III stopnia 27.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

Kacper Wołosiuk

- laureat I stopnia 26.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- laureat I stopnia 27.edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus