Klasy I - III w roku szkolnym 2014/2015

Sukcesy naszych uczniów » Klasy I - III w roku szkolnym 2014/2015

Klasa I a wychowawczyni Elżbieta Kuźnicka

 Maciej Mackiewicz

-  II miejsce  w Gminnym Konkursie Ekologicznym dla klas I – III „ Rośliny i zwierzęta chronione”

 Klasa I b wychowawczyni Aleksandra Pękała

 Agnieszka Wilczyńska

- III miejsce Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Języku Angielskim

- III miejsce XIV Powiatowym Przeglądzie Pieśni i Poezji Powstańczej i Patriotycznej

 Grzegorz Dymek

-  II miejsce  w Gminnym Konkursie Ekologicznym dla klas I – III „ Rośliny i zwierzęta chronione”

 Klasa I c    wychowawczyni Katarzyna Adamiec

 Natalia Różewicz

-  Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym „Ilustracja do wiersza”

 Zuzanna Szlendak

-  Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym „Ilustracja do wiersza”

 Jakub Czarnecki

-  II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym dla klas I-III

„Rośliny i zwierzęta chronione”

 Mikołaj Fik

-  I miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” – test czytelniczy

Klaudia Czyż

-  III miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” – konkurs recytatorski

Klasa II a  wychowawczyni Beata Gorczycka

 Partycja Kamyszek

- II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym dla klas I – III „ Rośliny i zwierzęta chronione”

 Wojciech Łabuś

- III miejsce w X Gminnym Konkursie Czytelniczym „ Lubię czytać”- konkurs recytatorski

Sandra Kurowska

-  III miejsce w X Gminnym Konkursie Czytelniczym „ Lubię czytać”- konkurs plastyczny

 Klasa II b  wychowawczyni Krystyna Drob

 Jakub Dmuch

- Laureat II stopnia XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

 Gabriela Gajewska

-  II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym dla klas I – III „ Rośliny i zwierzęta chronione”
-  wyróżnienie w Gminnym Konkursie im. Pauliny Hołyszowej - praca plastyczna

 Julita Grabowska

- I miejsce w Małym Konkursie Recytatorskim - etap powiatowy
- wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Marii Konopnickiej
- II miejsce w X Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać”– konkurs plastyczny

-   wyróżnienie w Gminnym Konkursie im. Pauliny Hołyszowej      - konkurs plastyczny

 Kinga Kolano

- III miejsce w III Powiatowym Festiwalu Piosenki Angielskiej

 Hanna Kowalska

- III miejsce w III Powiatowym Festiwalu Piosenki Angielskiej

 Kacper Miszczuk

- Laureat V stopnia XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

 Karina Nowak 

- II miejsce w X Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać”–konkurs recytatorski

 Jaśmina Tomaszewska 

- Laureatka IV stopnia XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

 Maja Wróbel 

- III miejsce w III Powiatowym Festiwalu Piosenki Angielskiej

- III miejsce w X Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać”– test ze znajomości książek

 Natalia Zielińska

- Laureata V stopnia XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

 Klasa III wychowawczyni Ewa Krakiewicz

 Mateusz Brzozowski

- Laureat I stopnia z wyróżnieniem XXII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- Laureat I stopnia XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

 Paulina Ćwikła

- Laureatka II stopnia XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

 Łukasz Gajewski

- Laureat III stopnia XXII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- Laureat I stopnia XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

 Jan Huber

- Laureat II stopnia XXII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- Laureat II stopnia XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- wyróżnienie w VI Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym „Czysty las obok nas” – konkurs literacki

 Martyna Kononiuk

- Laureatka II stopnia XXII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- Laureatka I stopnia XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

 Aleksandra Kozłowska

- Laureatka II stopnia XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

 Julia Krygowska

- Laureatka III stopnia XXII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- Laureatka IV stopnia XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym dla klas I – III „ Rośliny i zwierzęta chronione”

 Pola Kunka

- Laureatka III stopnia XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- II miejsce w X Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać”–konkurs recytatorski

Aleksandra Lachowska

- II miejsce w XII Gminnym Konkursie Ortograficznym

 Maksymilian Michałowski

- Laureat IV stopnia XXII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

 Julia Ostrowska

- Laureatka II stopnia XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- Laureatka I stopnia XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- I miejsce w X Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać”– konkurs plastyczny

 Norbert Roczon

- Laureat III stopnia XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

 Nikoletta Szulc

- Laureatka II stopnia XXII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- Laureatka I stopnia XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- Laureatka IX Konkursu Plastycznego „Łąka, pole, las – zapraszają nas”

- I miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym „Czysty las obok nas” – konkurs plastyczny

 Katarzyna Wiszniewska

- Laureatka II stopnia XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- Laureatka III stopnia XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

 Ewelina Wyrostek

- wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wspólnie mówimy NIE przemocy. Mój najlepszy przyjaciel”

 - I miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym „Czysty las obok nas” – konkurs literacki