Klasy I - III w roku szkolnym 2015/2016

Sukcesy naszych uczniów » Klasy I - III w roku szkolnym 2015/2016

Klasa I a  wychowawczyni Ewa Krakiewicz 

Maja Adamczuk

- II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym dla klas I-III "Fascynujący świat przyrody-las"

Aleksandra Czerniakiewicz

- Wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Ekologicznym "Chroń Ziemię", 

- II miejsce w konkursie recytatorskim XI edycji Gminnego Konkursu Czytelniczego "Lubię czytać"

Paulina Głaz

- Wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Ekologicznym "Chroń Ziemię"

Nina Piszczek

- I miejsce w konkursie plastycznym XI edycji Gminnego Konkursu Czytelniczego "Lubię czytać"

Klaudia Rekuta

- Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Kartka świąteczna przyrodą malowana"; 

- Wyróżnienie w 35 Małym Konkursie Recytatorskim

Aleksandra Szczerbacz

- I miejsce w konkursie plastycznym XII Edycji Gminnego Konkursu im. Pauliny Hołyszowej

Klasa I b wychowawczyni Dotota Gruszka

 Maurycy Ostasz

- II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologiczne dla klas I-III „Fascynujący świat przyrody – las”

Marcel Dziewa

- II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym im. Pauliny Hołyszowej

Zuzanna Barańska

- III miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym „ Lubię czytać”

 

Klasa II a wychowawczyni Elżbieta Kuźnicka

 Agnieszka Gradzińska

-III miejsce w IV Edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego „Środowisko, w którym pragnę żyć – środowisko bez śmieci”

Julia Kuźniar

- Wyróżnienie w VI Edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Przyroda w poezji”

Piotr Koperski

- Wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Plastycznym „Chroń Ziemię”

Sebastian Gruszecki

- Wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Plastycznym „Chroń Ziemię”

Maciej Mackiewicz

- II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym dla uczniów klas I-III „Fascynujący świat przyrody – las”

Klasa II b wychowawczyni Aleksandra Czwarnowska

Martyna Jabłońska

- I miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Chroń Ziemię”

Agnieszka Wilczyńska

- II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym dla uczniów klas I-III   „Fascynujący świat przyrody – las”

Dominika Linde

- III miejsce w XIII Gminnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas II

Grzegorz Dymek

- laureat III stopnia 25. Edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus   MATEMATYKA-PLUS

Jakub Kazak

- laureat IV stopnia 25. Edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus   MATEMATYKA-PLUS

Patrycja Bejda

- laureat V stopnia 25. Edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus   MATEMATYKA-PLUS

Kacper Kmuk

- laureat V stopnia 25. Edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus   MATEMATYKA-PLUS

 

Klasa II c  wychowawczyni Katarzyna Adamiec

 Jakub Czarnecki

- laureat Diecezjalnego Konkursu Plastycznego „Światowe Dni Młodzieży –

  dzieło Jana Pawła II”

- laureat III stopnia 25. Edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus   MATEMATYKA-PLUS

- II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym dla uczniów klas I-III

  „Fascynujący świat przyrody – las”

Klaudia Czyż

- II miejsce w XI Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” – 

  konkurs recytatorski

Mikołaj Fik

- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

- laureat II stopnia 25. Edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus   MATEMATYKA-PLUS

- I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym „Środowisko, w którym pragnę  żyć – środowisko bez śmieci”

- II miejsce w XI Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” –   test czytelniczy

Damian Leśnicki

- wyróżnienie w IV Diecezjalnym Konkursie na najpiękniejszą kartkę,  ozdobę i szopkę bożonarodzeniową

Emilia Mazurek

- laureat IV stopnia 25. Edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus   MATEMATYKA-PLUS

Natalia Mazurek

- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

- laureat I stopnia 25. Edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus   MATEMATYKA-PLUS

- II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym „Środowisko, w którym pragnę żyć – środowisko bez śmieci”

- II miejsce w III Powiatowym Konkursie Plastycznym „Chroń Ziemię”

Natalia Mroczek

- bardzo dobry wynik  w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

- laureat V stopnia 25. Edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus   MATEMATYKA-PLUS

Maja Sobczyńska

- laureat II stopnia 25. Edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus MATEMATYKA-PLUS

Zuzanna Szlendak

- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

- laureat II stopnia 25. Edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus  MATEMATYKA-PLUS

- wyróżnienie w XI Gminnym Konkursie Czytelniczym „Lubię czytać” –   konkurs plastyczny

- wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym im. Pauliny Hołyszowej   „Ilustracja do wiersza”

Kacper Wołosiuk

- laureat IV stopnia 25. Edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus  MATEMATYKA-PLUS

Klasa III a wychowawczyni Beata Gorczycka

 Amelia Mielniczuk

- III miejsce w XIII Gminnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas III

Jakub Krzywanowski

- II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym dla uczniów kl. I-III „Fascynujący świat przyrody- las”

- laureat IV stopnia  XXV edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- III miejsce w Gminnych zawodach indywidualnych w tenisie stołowym w kategorii chłopców kl. IV i młodszych

- IV miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym chłopców

Wojciech Łabuś

- laureat I stopnia XXV edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

Maciej Ciechan

- laureat V stopnia XXV edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

Sandra Kurowska

- laureat I stopnia XXV edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

 Klasa III b wychowawczyni Krystyna Drob

Zofia Daszuk

- III miejsce w Gminnym Konkursie im. Pauliny Hołyszowej – konkurs plastyczny

- laureat II stopnia  XXIV edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus- Matematyka.Plus

- laureat II stopnia XXV edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

Jakub Dmuch 

- laureat II stopnia  XXIV edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus- Matematyka.Plus

- laureat I stopnia XXV edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

Julita Grabowska

-  wyróżnienie w 19. Jesiennym Konkursie Recytatorskim – etap powiatowy

- wyróżnienie w 35. Małym Konkursie Recytatorskim – etap powiatowy 

- III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Marii Konopnickiej

- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Moja Przygoda w Muzeum” 

- III miejsce w Gminnym Konkursie „Lubię czytać” – konkurs plastyczny

- I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Zawsze woda” 

Kacper Miszczuk

- laureat III stopnia  XXIV edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka. Plus

Karina Nowak 

- III miejsce w Gminnym Konkursie „Lubię czytać” – konkurs recytatorski

- laureat V stopnia XXV edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

Kacper Rataj

- laureat IV stopnia XXV edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

Laura Stępień 

- laureat IV stopnia  XXIV edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus- Matematyka.Plus

- laureat IV stopnia XXV edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym dla uczniów kl. I-III „Fascynujący świat przyrody- las”

Marcelina Stępień

- laureat III stopnia  XXIV edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus- Matematyka. Plus

- laureat II stopnia XXV edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

Jaśmina Tomaszewska 

- laureat II stopnia  XXIV edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka. Plus

- II miejsce w XIII Gminnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas III

Maja Wróbel 

- laureat V stopnia  XXIV edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus- Matematyka.Plus

- laureat I stopnia z wyróżnieniem XXV edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

- II miejsce w Gminnym Konkursie „Lubię czytać” – test ze znajomości książek

Anna Wypychiewicz 

- laureat I stopnia  XXIV edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus-Matematyka. Plus

Natalia Zielińska

- laureat IV stopnia  XXIV edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus- Matematyka.Plus

- laureat II stopnia XXV edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus