Klasy IV - VI i I - III gimnazjum w roku szkolnym 2015/2016

Sukcesy naszych uczniów » Klasy IV - VI i I - III gimnazjum w roku szkolnym 2015/2016

Osiągnięcia matematyczne klasy IV 

Julia Krygowska

Laureat V stopnia XXIV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Norbert Roczon

Laureat V stopnia XXIV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Nikoletta Szulc

Laureat IV stopnia XXIV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Laureat III stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Martyna Kononiuk

Laureat IV stopnia XXIV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Laureat I stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Jan Huber

Laureat III stopnia XXIV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Łukasz Gajewski

Laureat III stopnia XXIV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Laureat III stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Julia Ostrowska

Laureat III stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Osiągnięcia matematyczne klasy V

Filip Polański

Laureat V stopnia XXIV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Laureat I stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Jakub Klasura

Laureat IV stopnia XXIV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Laureat I stopnia z wyróżnieniem XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Magdalena Wituch

Laureat IV stopnia XXIV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Laureat IV stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Błażej Brudnowski

Laureat II stopnia XXIV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Laureat I stopnia z wyróżnieniem  XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Matematyczny”

Nikola Rymczuk

Laureat IV stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Martyna Fornal

Laureat IV stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Natalia Jabłońska

Laureat IV stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Nikola Słupska

Laureat IV stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Karolina Jabłońska

Laureat IV stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Antoni Lis

Laureat III stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Osiągnięcia matematyczne klasy VI

Kornelia Zelent

Laureat IV stopnia XXIV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Laureat V stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Adrian Grzywna

Laureat IV stopnia XXIV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Laureat I stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Julia Chudoba

Laureat III stopnia XXIV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Laureat I stopnia z wyróżnieniem  XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Artur Dmuch

Laureat II stopnia XXIV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Laureat I stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Konrad Soboń

Laureat I stopnia XXIV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Laureat II stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Karol Klimczuk

Laureat III stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Izabela Swatowska

Laureat III stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

 Osiągnięcia matematyczne uczniów Gimnazjum

Klasa I a

Sebastian Pietrykowski

Laureat I stopnia XXIV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Laureat IV stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

I miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym „GimMat 2016”

Aleksandra Czyszczoń

Laureat V stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Patryk Rot

Laureat IV stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Wiktor Betiuk

Laureat II stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Patrycja Pietrykowska

II miejsce w gminnym Konkursie Matematycznym „GimMat 2016”

Klasa II b

Michał Bednarek

Laureat III stopnia XXIV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Laureat V stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Patryk Popek

Laureat III stopnia XXIV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Laureat II stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

III miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym „GimMat 2016”

Bartłomiej Brudnowski

Laureat I stopnia z wyróżnieniem  XXIV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Laureat I stopnia XXV Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus

Wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Matematyczny”

 Osiągnięcia z fizyki uczniów Gimnazjum

Klasa II b

Bartłomiej Brudnowski

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego „Fizyczny Czar Par”

Patryk Popek

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego „Fizyczny Czar Par”

 Osiągnięcia z języków obcych

Pola Kunka

I miejsce w konkursie „Rozśpiewana Europa”- kategoria język rosyjski

 Osiągnięcia czytelnicze, recytatorskie i ortograficzne

Nikoletta Szulc

 III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Poezji  Regionalnej „Lubelszczyzna – Godna Europy Ojczyzna”

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Regionalnej im. Pauliny Hołyszowej Kategoria Klasy IV- VI

Konrad Soboń

Laureat Okręgowego Konkursu Czytelniczego

Dominika Przybysz

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Regionalnej im. P. Hołyszowej

Karolina Kowalewska

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Ortograficznym

Urszula Żmijska

Wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Ziemi Chełmskiej

Helena Kaczmarska

I miejsce w Powiatowym Konkursie Mitologicznym

Aleksandra Wypychiewicz

I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Literackim, kat. własny tekst liryczny

Eryk Wasilewski

Wyróżnienie w I Międzyszkolnym Konkursie Literackim

Greta Holy

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim, kat. własny tekst liryczny

Witold Martyniuk

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim

 Kamila Swatowska

II miejsce  w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Miłosnej  i Poezji Śpiewanej

Jagoda Dudzińska

Wyróżnienie w konkursie dla gimnazjalistów na krótkie opowiadanie kryminalne „I ty możesz zostać Sherlockiem Holmesem”

Weronika Masełko

II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Literackim

Osiągnięcia plastyczne

Martyna Fornal- kl.V

III miejsce w II grupie wiekowej – eliminacje powiatowe w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Bezpiecznie na wsi- niebezpieczne atrakcje w wakacje”

Julia Ostrowska- kl.IV

II miejsce Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „W świecie pszczół- w ulu”

Nikoletta Szulc

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Podróż moich marzeń”

Aleksandra Sawa

Wyróżnienie w Międzywojewódzkim Konkursie „1050 lat chrześcijaństwa w Polsce”

 Osiągnięcia artystyczne uczniów

Pola Kunka 

 I miejsce w XV Powiatowym Przeglądzie Pieśni i Poezji Powstańczej i Patriotycznej w kategorii soliści szkoła podstawowa klasy IV-VI

II miejsce w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Let’s Sing  Christmas Songs”

 Osiągnięcia sportowe uczniów

Szkoła podstawowa- dziewczęta

I miejsce w Gminnym Turnieju Mini siatkówki dziewcząt kat.”3”

I miejsce w Gminnym Turnieju Mini siatkówki dziewcząt kat.”4”

II miejsce w Powiatowym Turnieju Mini siatkówki dziewcząt kat.”3”

I miejsce w Gminnych Igrzyskach Mini koszykówki dziewcząt

I miejsce w Międzygminnych Rozgrywkach Mini koszykówki

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach w Mini koszykówce

IV miejsce w Rejonowym Turnieju Mini koszykówki dziewcząt

I miejsce w Gminnych Zawodach w Gry i Zabawy

I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

Nikoletta Szulc

II miejsce w Mistrzostwach Gminy Chełm w Biegach Przełajowych kat. dziewcząt klas IV i młodszych

Pola Kunka

III miejsce w XIX Turnieju Tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Chełm w kategorii szkoły podstawowe – dziewczęta  - klasy IV i młodsze

Szkoła podstawowa - chłopcy

I miejsce w Gminnym Turnieju Minipiłce siatkowej

II miejsce w Powiatowym Turnieju Minipiłki siatkowej

Antoni Lis – 16 miejsce na Wojewódzkich Biegach Przełajowych

Norbert Roczon  - III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  w Indywidualnym Tenisie Stołowym Chłopców do lat 11

IV miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym chłopców do lat 11

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Chełm  w Biegach Przełajowych chłopców klas IV kat. Igrzyska

Jan Huber

IV miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym chłopców do lat 11

 GIMNAZJADA dziewcząt

I miejsce na Gminnym Turnieju Koszykówki

II miejsce na Powiatowych Rozgrywkach Koszykówki dziewcząt

GIMNAZJADA chłopcy

II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej

I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej

II miejsce w Gminnym Turnieju Koszykówki

 Natalia Królikowska – I miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Piotr Podkoń i Jakub Szczerbacz – V miejsce w Mistrzostwach Rejonu Chełm w Drużynowym Tenisie Stołowym